زیر آسمان چوشل
همه چیز درباره چوشل 
خوشحالم که  در طول سال 1390 با راه اندازی وبلاگ زیر آسمان چوشل توانستم گامی کوچک  در معرفی روستای بزرگ و زیبای چوشل برداشته باشم...روستائی که باوجود قدمت و بیشینه زیاد و مردمان بزرگ  هنوز به جایگاهی که در خور و شایسته خودش هست دست پیدا نکرده ...بگذریم ولی دوست داشتم در اینجا از کلیه دوستان و عزیزانی که در این راه مشوق من بودند چه با ارسال نظرات خود از طریق وبلاگ و چه بصورت تلفنی و حضوری تقدیر و تشکر کنم...

از اینرو نخست باید از آقای رامین محمدبیگی  سپاسگزاری کنم که  در طول سال با ارسال مطلب و عکس ونظر یار و یاور من در این وبلاگ بودند.از همسر گرامیم به خاطر همکاری در خدمات کامپیوتری و آشنا کردن بنده با برنامه فتوشاپ تشکر و سپاسگزاری می کنم. همچنین از نظرات وراهنمائیهای آقایان حشمت آذین،                           دکتر احمدطاهرقاسمی،جهان احمدخواه،ایرج محمدپور،سیدابراهیم وسیدهادی نبی زاده،         جانعلی وشیرزاد شهراز،منصور فهیم،میثم حاجی پور،نادر احمدخواه،یاسر بدرود،رمضان منصوری،علی ملائی،ابراهیم جهنده،    علی-امیر ومهدی محمدبیگی،مهران ومهرداد علیخواه-حامد رجبی پور-امیرقربانی-رهنمافزونی-غلامرضارضائی-صادق دولتی-محمدرضااحدی-ابوذرمجیدی- ابوالفضل احمدخواه-مهدی احمدخواه –هادی طاهرقاسمی و همچنین از شورای اسلامی شهر جدید هشتگرد و   نیز هماخانم محمدبیگی و سمانه خانم  رجبی پور قدردانی وسپاسگزاری میکنم.

در پایان از کلیه عزیزان و دوستانی که به وبلاگ زیرآسمان چوشل آمدن و نظر ی ندادند نیز تقدیر و تشکرمیکنم  که حضور سبزشان نیز مشوق و دلگرم کننده بنده در این راه بود.

البته همانطور که  حضرت علی(ع)فرموده اند:آنکس که دست به کاری نمی زند،اشتباه هم نمی کند...با وجود تلاشهای صورت گرفته هرگونه نادرستی و اشکالی که بوده متوجه شخص بنده بوده و دوست دارم پاسخگو وپذیرای پیشنهادها و انتقادهای شما عزیزان باشم.

به امید آینده ای روشن و بهتر برای زادگاهمان چوشل...
[ یکشنبه چهاردهم اسفند ۱۳۹۰ ] [ 23:34 ] [ رضامحمدبیگی ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

عشق و وابستگی به زادگاه در نهاد همه موجودات زنده به ویژه در بشر که اشرف مخلوقات است وجود دارد.
سرزمینی که اورا از کودکی به جوانی و از جوانی به پیری رسانیده پیوسته رویا بخش و الهام دهنده خاطرات گذشته است. چوشل روستائی است که دراستان گیلان ودر فاصله 10 کیلومتری شهرستان لاهیجان و 5 کیلومتری شهرستان سیاهکل قرار گرفته است.
از جاذبه های گردشگری و طبیعی روستا می توان به دو آبشار بسیارزیبا در منطقه کیش محله(تله) و همچین چشمه های زیر زمینی و آب معدنی از قبیل چشمه گرماخانی و سیرگیلی و مناظر چشم نواز طبیعی از قبیل جنگلهای کاکوه و مزار کوتی ، منطقه کوهستانی غازی گوابر، نقاره کند در خورتاب ، جنگلهای کاج دربیجار پشت ، رودخانه های جاری، باغات سرسبز و همچنین اماکن مذهبی و زیارتی نظیر امامزاده سید نجف الدین بن موسی کاظم(ع) در میان محله، امامزاده آقاسیدخلیل(ع) در جر محله، امامزاده بن قاسم(ع) در خورتاب، امامزاده آقاسید حسین(ع) در منطقه روبرابر اشاره کرد.

نام چوشل یادآور خاطرات زندگی من است. چوشل یادآور روزهای شیرین کودکی و دوران نشاط آورجوانی من است.چوشل آغوش پرمهرومحبت مادر و نوازش های گرم پدر را درمن زنده می کند.
در این وبلاگ قصد دارم ضمن معرفی هر چه بیشتر روستای چوشل و مشکلات آن مطالب جالب و خواندنی نیز در اختیار شما خوانندگان عزیز قرار دهم.
بیشترین انگیزه من ارسال نظرات شما راجع به مطالب ارائه شده در وبلاگ و همچنین ارائه نظر از طرف شما می باشد.
از تمامی دوستانی که عکسها یا مطلبی در مورد چوشل دارند تقاضا دارم که مطالب خودرا از طریق ایمیل به آدرس omid0192001@yahoo.com ارسال نمایند تابدین طریق سهمی در معرفی هرچه بیشترروستای خود به تمام ایران داشته باشید کلیه مطالب ارسالی با نام شخص ارسال کننده در وبلاگ قرارداده خواهد شد.
امکانات وب